PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119658}

Kapitan Alatriste

Alatriste
6,5 4 031
ocen
6,5 10 1 4031
Kapitan Alatriste
powrót do forum filmu Kapitan Alatriste

7/10

ocenił(a) film na 7

Dla tych, co nie czytali - jak już pisał Varshewer - film jest zbiorem luźnych scen. Może i ładnych, może i klimatycznych, ale od filmu oczekuje się czegoś więcej

Bez fabuły i głównego wątku , zlepek scen.

Plusy wymienione w temacie przedeMna podtrzymuje

ocenił(a) film na 7
tadeo1959

7/10 bo uwielbiam filmy kostjumowe

użytkownik usunięty
tadeo1959

Dokładnie tak jest.Nie wiadomo czym jest ten film;czy to historia,obyczaj,akcja...Bez głównego wątku film przestaje być filmem.Jeżeli główny bohater nie ma określonego celu,ani motywu działania,to o co chodzi?Same obrazki bez filmu.

tadeo1959

Miałem identyczne odczucie. Nie czytałem powieści i dziwnie mi się oglądało. Długo czekałem na ten film i poczułem się trochę zawiedziony - luźne sceny, tak jakby film został okrojony.

ocenił(a) film na 6
tadeo1959

Zgadzam się z przedmówcami.
Niestety zawiodłem się oglądając ten film. Nie jest on złą co prawda produkcją. Jednak sprawia wrażenie chaotycznej opowiastki.Zlepku wątków wyrwanych z kontekstu i nie tworzących spójnej całości. Tak,jakbyśmy mieli do czynienia z filmem zmontowanym z serialu.
Szkoda, bo w ten sposób film traci swój urok i widz czuje się zagubiony w tej opowieści.
Mimo wszystko warto go zobaczyć ze względu na doskonały klimat,jak zwykle świetnego Viggo i niebanalna fabułę.
Szkoda tylko że autorzy zagubili się w wielowątkowości swojego dzieła,czego efektem jest zupełny brak linii fabularnej i ogólny bałagan.

ocenił(a) film na 5
tadeo1959

zgadzam się z przedmówcami i autorem tematu, zlepek dobrych co prawda, ale oddzielnych scen. Nic z tego filmu nie wynika

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones