PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555859}

Niebezpieczna metoda

A Dangerous Method
6,1 42 831
ocen
6,1 10 1 42831
5,5 25
ocen krytyków
Niebezpieczna metoda
powrót do forum filmu Niebezpieczna metoda
mxi_

Zestawianie tych dwóch osób to pomyłka. Freud byl rasistowskim żydem którego metody nie mialy nic wspólnego z nauką i który wszystko sprowadzal do seksu ,tymczasem Jung to jeden z najważniejszych i najwybitniejszych myślicieli i naukowców w historii.
Nie widzialem filmu wiec nie wiem jak ich przedstawiono ,wiem jacy byli w rzeczywistości.

Ottiss14

Wiem, że mieli inne poglądy, rozumiem też co ich poróżniło, cały ten konflikt, chodziło mi o zdanie każdego z nich, OSOBNO. Bo to byłoby ciekawe, ta ODMIENNOŚĆ zdań. Każdy z nich miałby inne obserwacje, inaczej odpowiedziałby na moje pytanie, na swój własny sposób. :)

mxi_

Nie wiem co ich poróżniło. A oczekujesz ,ze ktoś Ci cos napisze co mogli powiedzieć ,czy ten temat mial byc pytaniem retorycznym rzuconym w eter?
Freud powiedzialby ,ze filmwebowi hejterzy powinni przestac sie masturbowac na myśl o matce i ja w końcu zgwałcić,a Jung ,ze powinni rysować mandale by stać sie całością, a nie pokazywac publicznie jak bardzo są zagubieni.

Ottiss14

To miał być temat potraktowany z przymrużeniem oka, oczekiwałam luźnych (humorystycznych?) wypowiedzi, tylko tyle. Nie traktujmy tego zbyt poważnie, pozdrawiam. :)

mxi_

Czego się spodziewałaś po kimś, kto cytuje sam siebie na swoim filmwebowym profilu, tuż pod swoim avatarem.. :))

Ten film to dla mnie psychologiczna wydmuszka..ALE Freud na pewno dałby wizytówkę Fiennesowi po obejrzeniu jego roli w "Pająku" Cronenberga, bo zbyt wiarygodna;)

Ottiss14

Przede wszystkim Freud oznajmiłby, że masz bardzo małego pisiora, skoro cytujesz sam siebie. Ot taka oznaka represji.
Nie jesteś mi nic winien. Pierwsza diagnoza gratis.

_wilczur_

Tja ,a Ty masz pseudo wilczur bo jesteś impotentem. Caly freud.

ocenił(a) film na 7
mxi_

Powiedzieliby, że nad głupotami zastanawiać się nie będą.

mxi_

Powiedzieliby, że chcesz przelecieć własną matkę.

ocenił(a) film na 8
mxi_

Że to co krytykujemy to tak naprawdę projekcja naszych podświadomych pragnień

mxi_

Wszyscy o masturbacji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones