PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555859}

Niebezpieczna metoda

A Dangerous Method
6,1 42 821
ocen
6,1 10 1 42821
5,5 25
ocen krytyków
Niebezpieczna metoda
powrót do forum filmu Niebezpieczna metoda

Kira

ocenił(a) film na 4

Do obejrzenia tego filmu nie przyszło mi nawet nigdy do głowy jak można stworzyć tak tragiczną karykaturę, kompletnie niepasującą, denerwującą i psującą odbiór czegokolwiek, jak to robi w "Niebezpiecznej metodzie" Keira Knightley

ocenił(a) film na 3
matuur

Zgadzam się i to bardzo!!! Keira swoją żałosną grą zdemolowała cały ten film. Żałosne. Tyle świetnych aktorek jest które bez trudu poradziłby sobie z tą rola a wybrali to dziewczę które nie umie grać.

ocenił(a) film na 6
Fistaszek_jm

myślałam, ze tylko ja tak uważam. Szczególnie początek był okropny. Taka teatralna egzaltacja, ze aż przykro się patrzy.

ocenił(a) film na 4
haleopu

Uszy więdły, oczy krwawiły, ciarki wstydu przechodziły... Tak w skrócie można opisać reakcję na pojawianie się na ekranie tej pani...
Tak, tak - ludzie pochodzą od małpy. Wysunięta dolna szczęka ukazująca w pełnej krasie krzywe uzębienie to chyba dobre auto-podsumowanie własnej gry aktorskiej i wyobrażenia o osobie chorej psychicznie w wykonaniu Knightley. I celowo nie nazywam jej "aktorką", bo niegodna tego miana - ten film ( z fantastycznym męskim trio Fassbender-Mortensen-Cassel) dobitnie i ostatecznie to potwierdził. Dokonała dzieła zniszczenia tego filmu w iście spektakularnym stylu.

ocenił(a) film na 6
lena_777

Bałem się, że tylko ja widzę, jak nienaturalnie i denerwująco jej to wyszło! Świetny film zepsuty przez nią prawie całkowicie...

ocenił(a) film na 5
Enspirian

Irytująca gra Kerry obniżyła moją ocenę. Szkoda, ale nie mogłam znieść tej sztucznej i denerwujące gry.
Moja ocena to tylko 5/10

ocenił(a) film na 7
matuur

Zgadzam się ,całkowicie co do Keiry , jedna z niewielu "aktorek "która jest "podziwiana" ,a prawda jest taka ze jest beznadziejną aktorzyną .

ocenił(a) film na 3
matuur

Nie jestem fanem, ani przeciwnikiem tej aktorki, ale tę rolę położyła.

Sam w sobie też nie jest wybitny, naprawdę ciężko mi po obejrzeniu powiedzieć, o czym właściwie był. Pustak, 3/10. Z całości zapamiętam tylko Keirę i te grymasy na twarzy oraz Sarę Gadon za rolę żony (ale to już jako pozytyw), spokojnej, cichej, wyrozumiałej, kochającej aż do przesady.

matuur

Właśnie dobrze pokazała poczucie brzydoty i szok, w którym była jej postać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones